16 Mart 2011 Çarşamba

Ericsson Crea Academy 2011

Selamlar,

Ericsson Telekomünikasyon AŞ olarak, 2011 yılında 30 arkadaşımıza Ericsson Crea Academy'de staj ve eğitim imkanı sunuyoruz.

26-27 Mart tarihlerinde Crea Academy'de Unix, Database & Scripting başlıklı bir eğitim veriyor olacağım.

Akademimizin amacı bilişim ve telekomünikasyon sektörü tecrübesi olan Ericsson çalışanları tarafından verilen eğitimlerle katılımcı arkadaşlarımızı iş hayatına adapte edebilmek. 1 yıl boyunca birçok değişik teknoloji ve konu ele alınıyor olacak ve yine birçok teknikten haberdar olacaklar. Son olaraksa gerçek bir projede yer alma ve çalışma imkanına erişebilecekler.

Ericsson Crea Academy - 2011'e katılan bütün arkadaşlarımıza şimdiden başarılar dilerim.

İyi çalışmalar.

Ogan

1 yorum:

Ozan Gunduz dedi ki...

Bir Crea Academy 2011 programı katılımcısı olarak, geçtiğimiz haftasonu Ericsson bünyesine ilk adımı atmış olmanın heyecanını yaşadım. Sizin başında bulunduğunuz iki günlük keyifli eğitimin yanı sıra, bizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve samimiyetten dolayı size teşekkür ederim.
Şahsım adına ilgili programdan öncelikli beklentim eğitimlerden ziyade; Ericsson'u, siz değerli Ericsson çalışanlarını ve diğer katılımcı arkadaşları yakından tanıma fırsatı bulabilmekti. Bu anlamda, hafta sonu gerçekleştirdiğimiz bu ilk buluşma oldukça olumlu ve cesaretlendiriciydi.

Zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürler.
Görüşmek dileğiyle...
Ozan Gündüz

Takip et: @oganozdogan